Babylon Ayayorgi’nin Konuğu Erol Büyükburç

Babylon Aya Yorgi’de artık her Cumartesi iki farklı sahnede iki farklı parti var! Babylon’un en popüler parti serisi Oldies But Goldies, Naim Dilmener’in vazgeçilmez eski 45’likler partisine karşı. Gecenin özel konuğu ise Erol Büyükburç!

Mabbas ve Murat Beşer’in maharetli DJ setleri ve Engin Eraydın’ın nostaljik görselleriyle Oldies But Goldies her Cumartesi Babylon Aya Yorgi’de. Depeche Mode, The Cure, Madonna, A-HA, Chic, Duran Duran, ABBA, Donna Summer, U2, Blondie, The Smiths, James Brown, Nena, Culture Club, Cyndi Lapuer, Wham!, Frankie Goes To Hollywood, Michael Jackson gibi efsanelerin unutulmayan parçalarıyla  “Oldies But Goldies” partileri Çeşme Cumartesi gecelerinin en renkli adresi.

İkinci Sahnede Naim Dilmener ile Eski 45’likler, özel konuk Erol Büyükburç

Nail Dilmener’in komutasında 60 ve 70’li yıllardan eski 45’likler… Gecenin özel konuğu Erol Büyükburç. Naim Dilmener’in plaklarından Ajda Pekkan, Beyaz Kelebekler, Tanju Okan, Cem Karaca, Barış Manço, Sezen Aksu, Nilüfer ve daha fazlası…

Kostümle gel, hediye kazan

Cumartesi gecesi Babylon Aya Yorgi’ye geçmişlerin ruhunu yansıtan farklı kostümlerle gelen ilk 20 kişi parti için giriş ücreti ödemezken, kostümlü tüm katılımcıları içeride sürprizler bekliyor olacak.

Kapı Açılış:22.00

Bilet: 35 TL / 25 TL
[venue id=4777074]

Yoruma Kapalı.