Babylon Aya Yorgi Plaj

Babylon Aya Yorgi plajında, narenciye bahçeleri arasında haftanın yedi günü deniz ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Plaj 1 Haziran’dan beri açık olmakla birlikte yazın sonunda bayramın bitimi olan  4 Eylül’e kadar Çeşme’lilere hizmet verecek. Erkenden yüzmek isteyenler için plajın açılış saati saat 10:00! Ücretler ise şöyle;

Haftaiçi : 30 TL
Haftasonu : 40 TL
Haftasonu Kombine : 70 TL
Haftalık : 160 TL
Aylık : 480 TL
Sezonluk : 750 TL

Otopark, gölgelik, minder, şezlong, soyunma kabinleri, duş, çocuk alanı, voleybol,mini futbol, basketbol,playstation alanları ve internet corner, sualtı kamerası, masaj seçenekleri ile Babylon Aya Yorgi daha keyifli bir gün geçirebilmeniz için hizmetinizde! Ayrıca plaj büfesinde birbirinden lezzetli başlangıçlar ve hafif atıştırmalıklar da gün boyu sizi bekliyor.

INFO POINT

Babylon Aya Yorgi’nin kalbi bu noktada atıyor…
Babylon hakkında her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz Info Point’te, mekan içinde düzenlenen ve giriş ücretine dahil olan aktivitelerimizden de haberdar olabilirsiniz: Çocuk Alanı, Voleybol, Basketbol, Mini Futbol, Sualtı Kamerası, Playstation Alanı, Masaj, Internet Corner. Aktiviteler dışında Babylon Shop da Info Point’te: Babylon özel tasarım t-shirt’ler, çantalar, havlular, Babylon Dergi, Babylon Kitap.

Masaj ücretleri ise şöyle;

Anti Selülit masajı : 60 TL
Genel Masaj : 70 TL
Lokal Masaj : 40 TL
Reflektör Masaj : 40 TL

HAPPY HOUR

Hergün saat 17.00-20.00 arası Dj Style-ist ile Happy Hour ugulaması var. Tüm alkollü içecekler bu saatler arasında %25 indirimli!

Tüm bunlar dışında gün boyunca sosyal mecralarda ve sosyal medya üzerinden ödüllü minik yarışmalar düzenlemekte ve birçok farklı hediye kazanabilmekte.
[venue id=4777074]

Yoruma Kapalı.