KafePi Beach Club


KafePi Beach Club Bu Yaz Çeşme Aya Yorgi Koyu’nda!

Bu yaz Çeşme’ye yepyeni bir soluk geliyor. Kurulduğu günden itibaren gençlerin en favori mekanlarından olan KafePi, bu yaza Çeşme Aya Yorgi Koyu’nda merhaba diyor!

Aya Yorgi Koyu’na yepyeni bir soluk getirecek olan mekânda tüm hazırlıklar tamamlandı ve ziyaretçilerini bekliyor. Eğlencenin, dans ve müziğin merkezi olacak mekânın tasarımı da buna uygun. Retro çizgilerin ön plana çıktığı renkli tasarımıyla kıpır kıpır, hareketli bir yaza ev sahipliği yapacak.

KafePi Beach Club’ın deniz, güneş, geniş yemek menüsü ve kokteylleri ile dolu gündüzlerine kıyasla gece programı çok daha hareketli. Akşamüstü happy hour ile başlayacak eğlence, her hafta sonu gerçekleşecek konsept partiler, yerli ve yabancı DJ performansları ile sabaha kadar devam edecek.

Mekanın geceleri de bol müzik ve bol eğlence ile dolu olacak. İstanbul’un gece hayatının en bilinen efsane grubu Circus, bu sezon her Pazar Çeşme’yi coşturacak. Her Perşembe ise eğlence deyince ilk akla gelen köşe yazarlarından Oben Budak DJ set’in başında. Yurt dışından ünlü DJ’lerin de yaz boyunca performanslarıyla yer alacağı mekanda misafirleri sıcak bir yaz bekliyor!

KafePi Beach Club

Sakarya Mahallesi. Aya Yorgi Mevki No:14 Çeşme/İzmir

0(530) 969 02 02

[venue id=22396887]

 

 

Yoruma Kapalı.